Formy i możliwości składania zamówień

INSTYTUCJE (klientów instytucjonalnych)

zapraszamy do składania zamówień

  • za pośrednictwem naszego serwisu internetowego i sklepu www.jangar.pl

lub korzystając z:

  • wydrukowanych cenników-zamówień dołączanych do drukowanych, bezpłatnych katalogów wysyłanych corocznie do wszystkich placówek oświatowych lub na życzenie pocztą. Można je także pobrać i wydrukować w wersji PDF w zakładce ‘Katalogi i Cenniki’ na naszej stronie www.jangar.pl – dostępne są różne wersje (patrz: punkt poniżej). Cennik-zamówienie po wypełnieniu można do nas przesłać faxem lub mailem (po przeskanowaniu).
  • formularzy do wypełnienia ręcznego
  • cenników-zamówień umieszczonych w zakładce w zakładce ‘Katalogi i Cenniki’ na naszej stronie www.jangar.pl . Umieszczone są tam – dla Państwa wygody – cenniki do wszystkich katalogów, zgodnie z układem stron każdego katalogu, w formacie PDF oraz cenniki-zamówienia w formie aktywnych formularzy programu Excel i Open Office (automatycznie podsumowują zamówienie) umożliwiających wypełnienie ich (poprzez wpisanie ilości obok każdej pozycji), zapisanie na dysku i przesłanie jako załączniki do e-maila na adres handlowy@jangar.pl.

Przyjmujemy też

  • Zamówienia sporządzone na Państwa drukach lub w innej formie, pod warunkiem, że zawierają wszystkie niezbędne elementy pozwalające przygotować wysyłkę i prawidłowo wystawić fakturę VAT.

OSOBY PRYWATNE (konsumenci , czyli osoby dokonujące zamówień i zakupów na własne potrzeby nie związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową)

zapraszamy do składania zamówień

  • za pośrednictwem naszego serwisu internetowego i sklepu www.jangar.pl.

Przygotowujemy dla Państwa ofertę w specjalnej części serwisu   przeznaczonej dla osób prywatnych – rodziców oraz hobbystów z różnych dziedzin.

Informujemy jednocześnie, że oferowane przez nas pomoce dydaktyczne i naukowe nie są przeznaczone dla dzieci poniżej 3. roku życia, a pozostałe dzieci powinny z nich korzystać pod nadzorem dorosłych.

Terminy realizacji zamówień

Zamówienia staramy się  realizować maksymalnie w ciągu 7-10 dni.

W przypadku zakupów terminowych (konkursy, inne nagrody, projekty itp.) – prosimy o podanie tego terminu w zamówieniu, aby otrzymać potwierdzenie tego terminu od nas.

Prosimy brać pod uwagę, że, jak co roku, ze względu na wzmożone zakupy w IV kwartale, terminy realizacji zamówień w tym okresie mogą ulegać wydłużeniu. W takim wypadku prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym, który przy wydłużającym się terminie także może skontaktować się z Państwem, szczególnie w przypadku zamówień oczekujących na realizację grudniu  (ważne ze względu na zamykanie roku finansowego i rozliczeń).

W przypadku chwilowego braku magazynowego określonej pozycji towarowej, nie wysyłamy części zamówienia bez powiadomienia, tylko kontaktujemy się z Państwem wspólnie ustalając sposób postępowania w takim przypadku.

Faktury

Faktura jest dołączana i wysyłana razem z zamówionym towarem i znajduje się wewnątrz jednej z paczek, chyba, że Zamawiający zaznaczył w zamówieniu inaczej.

Ważne! Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.

Płatności

Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem (standardowy termin: 14 dni) po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Inni Zamawiający mogą być przez nas proszeni o dokonanie przedpłaty na konto Sprzedającego („JANGAR”) przed wysyłką zamówionego towaru.

Po potwierdzeniu, wysyłamy także zamówienia za pobraniem (płatność przy odbiorze). Doliczamy wówczas z tego tytułu do faktury opłatę w wysokości 9,00 złotych.

Koszty wysyłki / Ceny / Paczki

Wszystkie ceny w cennikach i w naszym sklepie internetowym wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”); na fakturze VAT nie doliczane są koszty wysyłki.

Do zamówień poniżej 300 złotych doliczamy koszty wysyłki w wysokości 24,60 złotych (dotyczy zamówień powyżej 100 złotych).

Minimalna wartość realizowanego zamówienia: 100 złotych. W przypadku pytań – bardzo prosimy o kontakt z Działem Handlowym „JANGAR”.

Zamówienie może być realizowane w postaci więcej niż jednej paczki i nie jest to zależne od wielkości amówienia (nie da się, na przykład, spakować razem długiej, wąskiej mapy i dużego, okrągłego globusa). Ilość paczek nie wpływa na koszty wysyłki, które – przy zamówieniach powyżej 300 złotych – ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Zawartość przesyłki powinna być sprawdzona najpóźniej następnego dnia po jej odbiorze.

Wszystkich klientów bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie stanu przesyłki przy odbiorze i zgłoszenie przy odbiorze wszelkich uwag pisemnie (na pokwitowaniu) dotyczących uszkodzeń przesyłki.

Kontakt / Pytania

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym, który wyjaśni i odpowie na Państwa pytania, a także doradzi i pomoże w doborze optymalnych pomocy i przyrządów.

Często doradzamy inne, tańsze pomoce, które bardziej sprawdzą się na określonym poziomie nauczania – liczy się dla nas Państwa satysfakcja! Jesteśmy na rynku już prawie 20 lat!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

do zakupów w naszej firmie!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password