Firma „JANGAR” Grażyna Gach (NIP 521-101-27-41) powstała w styczniu 1995 roku w Warszawie.

Od już ponad 20 lat z pasją i zaangażowaniem oferujemy produkowane i bezpośrednio importowane przez nas

  • pomoce dydaktyczne i naukowe do nauczania przedmiotów szkolnych
    (przyrody, biologii, fizyki, chemii, geografii, matematyki, i wielu innych)

oraz

  • pomoce i przyrządy badawcze do edukacji przyrodniczo-ekologicznej,
    zwanej obecnie coraz częściej edukacją środowiskową prowadzoną w placówkach szkolnych i pozaszkolnych.

Od samego początku „JANGAR” współpracuje i reprezentuje na rynku polskim największych producentów i dostawców pomocy naukowych i przyrządów badawczych, ale także wyszukuje mniejszych producentów (często naukowców) opracowujących ciekawe pomoce dydaktyczne ze swojej dziedziny cechujące się naukową dokładnością i oryginalnym podejściem do tematu.

Utrzymując stały kontakt z wielkimi oraz mniejszymi producentami środków dydaktycznych i przyrządów na całym świecie oraz biorąc udział w największych wydarzeniach edukacyjnych na świecie (targi, wystawy) monitorujemy na bieżąco światową ofertę pomocy naukowych i przyrządów, w tym stałe i nowe trendy w edukacji.

Oferowane naszym klientom pomoce dydaktyczne to w ponad 90% własna produkcja lub bezpośredni import od reprezentowanych przez nas firm zachodnich działających na różnych kontynentach. Zapewniamy w ten sposób niskie ceny przy jednoczesnej wysokiej jakości starannie wybieranych produktów.

Wszystko to także powoduje, iż możemy oferować zarówno pomoce dydaktyczne i przyrządy badawcze klasyczne, jak i nowoczesne.

Działamy na terenie całego kraju i dostarczamy zamówione pomoce do wszystkich miejscowości w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolorowymi katalogami – wystarczy zadzwonić lub napisać, aby otrzymać wybrany bezpłatny, kolorowy katalog wraz z cennikiem.

 POMAGAMY NAUCZAĆ I BADAĆ,

sprawdź to!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password