Geografia Pomoce Dydaktyczne • Geografia Pomoce Naukowe • Jangar

Geografia  w  szkole - pomoce dydaktyczne geografia

Oferujemy ciekawe modele demonstracyjne i przyrządy badawcze z zakresu geografii fizycznej oraz szeroki wybór globusów, map tematycznych, niezwykłych kolekcji skał, minerałów i skamieniałości oraz programów multimedialnych ułatwiających prowadzenie zajęć z geografii. Dodatkową atrakcją dla uczniów jest możliwość praktycznych zajęć terenowych, podczas których będą badać, obserwować i wyciągać wnioski wyposażeni w przyrządy obserwacyjne (lornetki, lunety...) oraz pomiarowe i badawcze. Uczniowie, którzy sami zbadają glebę, zobaczą podczas jednej lekcji wędrówkę Słońca podczas doświadczeń z gnomonem, a potem zobaczą na modelu zwanym tellurium dlaczego na Ziemi są pory roku i dlaczego dni są raz dłuższe, a raz krótsze, na pewno tę wiedzę przyswoją szybciej i przyjemniej. Dla nauczyciela jest to także ogromna pomoc, jeśli dane zjawisko można zademonstrować, a nie tylko opowiadać o nim teoretycznie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy ciekawych lekcji, obserwacji i pokazów!

Modele, zestawy
Modele, zestawy
Skały, minerały,...
Skały, minerały, skamieniałości
Gleba, powietrze, woda
Gleba, powietrze, woda
Kompasy i lornetki
Kompasy i lornetki
Globusy szkolne
Globusy szkolne
Mapy, plansze szkolne
Mapy, plansze szkolne
Multimedia
Multimedia

Jest 285 produktów.

Pokazano 1-24 z 285 pozycji

Aktywne filtry

Pomoce dydaktyczne na lekcje geografii

Geografia szkolna jest nauką zarówno przyrodniczą, jak i społeczną, która zajmuje się badaniem zróżnicowania przestrzennego powłoki ziemskiej pod względem przyrodniczym i społeczno-gospodarczym. Aby uczniowie mogli w pełni zrozumieć te zjawiska, warto regularnie przeprowadzać lekcje geografii w terenie. Dzięki temu dzieci i starsi uczniowie mogą między innymi poznać skład gleby, powietrza, wód, zbadać zjawiska zachodzące w atmosferze i przyrodzie, a także nauczyć się, np. rozpoznawać poszczególne skały i skamieniałości. 

Dysponujemy szeroką ofertą pomocy dydaktycznych, które świetnie sprawdzają się podczas lekcji geografii. Pozwalają one urozmaicić oraz uatrakcyjnić nieco zajęcia. Przyczyniają się również do szybszego zapamiętywania materiału. Sprzedajemy między innymi modele i zestawy doświadczalne, przyrządy do pomiarów i obserwacji, przybory do pobierania próbek, globusy, plansze i mapy. 

Geografia - Pomoce Naukowe - tylko z Jangar

Zapraszamy serdecznie do składania zamówień w naszym sklepie. W przypadku pytań służymy pomocą.

Zarejestruj nowe konto

Czy założyłeś już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło